صفحه نخست        نمایشگاه‌ها        مقالات         وبلاگ خبری         گالری تصاویر           درباره ما            تماس با ما

تیم ما

لادن زاهدی سرشت

بهتره من خودمو الیا معرفی کنم چون لادن اسم شناسنامه ای من هستش من و از بچگی الیا صدا میزدن، یه دختر شهریوری که مادر یک پسر کوچولو مهربون و با ادبم از علایقم اگر بخوام بگم عاشق سفر، کارهای هنری و آشپزی هستم. قبل از اینکه وارد مجموعه هرمس بشم شناخت کمی از نمایشگاهها و برگزاری نمایشگاه داشتم اما از وقتی اینجا امدم و با محیط اینجا و زمینه کاری شرکت آشنا شدم احساس کردم بسیار با روحیات من سازگاره چون نیاز به کارهای گروهی و خلاقانه داره که من بسیار دوس دارم الانم که در سمت مدیر داخلی مجموعه مشغول به کار شدم.

فائزه بابایی

من فائزه متاهلم و عاشق کارکردن و مستقل بودن و سفر رفتن هستم. علاقه ی خیلی زیادی به دکور و تزئین و طراحی داخلی دارم و تقریبا در همه ی زمینه های هنری، یه پا هنمندم . قبلا یه مجموعه ای کار میکردم و کارم طراحی داخلی غرفه و دکور نمایشگاه بود و بعد از آشنایی با هرمس اطلاعاتم در این زمینه خیلی بیشتر شد شاید بهتره بگم در این زمینه با نسخه جدید از خودم آشنا شدم.

photo_2024-05-16_21-05-18

احمد رحمانی

من احمدم و به تازگی از گرگان به تهران مهاجرت کردم بعد از ارسال رزومه‌ام به جاهای مختلف با شرکت ایده تجارت هرمس آشنا شدم تا در زمینه حسابداری به عنوان کمک حسابدار مشغول فعالیت شدم. اما از خصوصیات و علایق خودم باید اینطوری بگم که در زمینه ورزش بخصوص فوتبال سال‌ها فعالیت داشتم کلا پسری هستم که از تجربیات جدید در زندگیم استقبال زیادی میکنم به سفر کردن علاقه دارم و اکیپ‌های دوستی برای سفرهای پرخاطره و هیجان انگیز زیاد دارم.

فریبا حکمت

من یک دختر پر انرژی و مسئولیت پذیرم عاشق ورزش و یک هوادار پرپا قرص فوتبالی همچنین عاشق کار اجرایی ام و خیلی رابطه ای با پشت میز نشینی و کار یکنواخت ندارم چون کار تیمی و خیلی دوست دارم و معتقدم با کار تیمی استعدادها بیشتر شکوفا میشه شاید میزم یکم نامرتب باشه اما  همه چیز در نهایت درست انجام میشه به من اعتماد کنید
یکسال میشه که با هرمس همکاری میکنم و به اندازه ده سال چیز یاد گرفتم.

سینا کلبادی‌نژاد

علاقه‌مند با امور اجرایی پروژه از پشت میز نشینی به شدت فراری هستم حضور بیشتر در فضای جمعی و ارتباط با دیگران را ترجیح میدم از کارهای اجرایی بخصوص چالش‌انگیز شدیداً استقبال میکنم به محیط و فضاهای کاری یکسان و کلاً از کارهای یکنواخت و بدون استرس و جنب جوش هیچ علاقه‌ای ندارم اصولا معتقدم تجربه‌های ارزشمند از دل چالش‌های سخت بدست می‌آید. عاشق سفر، طبیعت‌گردی، تئاتر، سینما، ورزش و ادبیات هستم.

photo_2024-05-16_21-05-28

نسترن صفوی

من نسترن از اونجایی که علاقه دارم باید خارج از چارچوب فکر کنم و کارهای متفاوت انجام بدم همراه مجموعه توانمند هرمس شدم تا با سمت مدیر پروژه افکارم محقق شود. من عاشق چالش و تجربه جدید هستم و اصولا اعتقادم این هست که انسان اگر در مسیر نو و جدیدی قرار بگیره پیشرفت می‌کنه. اصولا سعی می‌کنم مشکلات مسیر رو پیش از وقوع پیش‌بینی کنم ولی از مواجهه با مشکلات جدید و پیش‌بینی نشده نمی‌ترسم.

سرور قرائی

با نقل قول مورد علاقه‌ام از میشل اوباما شروع می‌کنم که بسیار برای شرایط فعلی زندگی من و مردم کشورم الهام بخش است “هرگز تصمیمات خود را براساس ترس نگیرید. تصمیمات خود را بر مبنای آنچه باید رخ دهد نه آنچه نباید رخ دهد بگیرید” و مهمتر از همه همواره سعی می‌کنم مهربان و صادق باشم و همیشه حقیقت را با قدرت بگویم و هرگز از گفتن ” من نمی‌دانم” و” اشتباه کردم ” نترسم

مریم جاویدنیا

مریم هستم علاقمند به ورزش، سفر و مطالعه. به نظرم در هر سنی و با هر سابقه و تجربه‌ای باز هم امکان کسب تجربیات جدید و بهره‌مندی از فرصتهای پیش‌رو وجود دارد و به چالش‌های زندگی به دید فرصت نه تهدید نگاه می‌کنم . شخصیتی مسئولیت‌پذیر، پر انرژی ایده آل‌گرا و ثابت قدم دارم. علاقمند به کارهای پر هیجان هستم و فعالیت‌های یک نواخت با روحیه‌ام سازگار نیست. اعتقاد دارم هر فرد تعیین‌کننده سرنوشت خود است و با تلاش و پشتکار می‌توان غیرممکن را ممکن ساخت.

photo_2024-05-16_21-05-37

نادر قلیچی

نادر هستم دوست داداش مترجم کتاب بیشعوری گسسته از ناگسستنی‌ها و امیدوار به ساختن همچنین معتقدم که راهی وجود خواهد داشت.

محمد مهدی اسدی

من محمد مهدی‌ام و به شدت علاقه‌مند به ترکیب و ساخت راهکارهای جدید برای بهبود سطح زندگی هستم معتقدم که IT می‌تواند کیفیت زندگی روز افزون ما را متحول کند علاقمند به یادگیری و نوآوری در تمام مراحل زندگی هستم، اعتقاد راسخ به کار تیمی دارم و تمام تلاشم در جهت توسعه فردی و گروهی کنار همکاران و همراهانم خواهد بود.

نسیم سادات صفوی

اسم من نسیمه مامان یه دختر کوچولو خوشگل و با هوش هستم. عاشق رشته‌ام هستم و توی رشته و کارم بسیار پر انرژیم تو کارم تجربیات زیادی رو کسب کردم و همچنان هم ادامه داره من حسابداری رو با عشق و رنگ ترکیب کردم. میگن واحد مالی قلب تپنده‌ی هر مجموعه‌س من سعی و تلاشمو می‌کنم تا این قلب منظم بزنه و با هر طپشش عشق به مجموعه بده

photo_2024-05-16_21-05-45

اشکان شریعت

من یک جستجوگر در خود هستم، هر روز با قدم‌هایی بزرگتر سعی می‌کنم به سوی ناشناخته‌ها پیش بروم.

شهریار آل‌شیخ